Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

Вітання з Великоднем

Дата: 18.04.2020 09:12

Шановні жителі Заборольської територіальної громади!!!

Сердечно вітаємо вас із Великоднем! Це світле свято об'єднує не лише родини, але й усіх християн між собою по усьому світу. Пасха — це не лише день в календарі, це можливість духовного просвітлення й очищення. Це початок нового життя, в якому буде трохи більше віри, ніж зазвичай.

Однак сьогодні ми відзначаємо Пасху у не простий час і з певними обмеженнями, розуміючи важливість людського здоров'я  та життя, ми залишаємось удома в колі нашої сім'ї. Розуміємо, що не усіх родичів та друзів можемо відвідати, але наші добрі помисли та слова вітань ми можемо передати.

Отож, у цей святковий день, коли Христос воскрес бажаємо усім вам щоб мир й добро з небес зійшло. Умиротворення, святого натхнення, спокою в душі, здоров'я, радості, підтримки близьких, допомоги друзів хай будуть із вами.  Бажаємо усіх благ і віри у краще, любові, надії, удачі, столу, як повної чаші й багато світлих днів.

Зі святом Великодня!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою сільський голова Валерій Боярський,

депутатський корпус та виконавчий комітет сільської ради!